نتایج جستجو برای عبارت :

انتقام جویان: پایان بازی رکورد فروش بلیت جنگ ستارگان در 24 ساعت را زد

مارول/دیزنی با انتشار تریلر سوم فیلم انتقام جویان: پایان بازی، شروع فروش بلیت های این فیلم را اعلام کرد. شروع شدن این داستان همان و طوفان حمله طرفداران مارول/دیزنی برای خرید بلیت همان و از دسترس خارج شدن سایت های فروش بلیت همان.
ادامه مطلب
فیلم انتقام جویان: پایان بازی بالاخره در آخر این هفته رکورد دیگری را در باکس آفیس آمریکا و کانادا ثبت کرد. این فیلم با فروش 771 میلیون دلاریش فیلم بزرگ جیمز کامرون، آواتار را در باکس آفیس آمریکا و کانادا پشت سرگذاشت.
ادامه مطلب
با سلام امروز می خوام رکورد درست کردن مکعب روبیک رو برای شما به نماش بگذارم شاید رکورد های سریع دیگری هم باشه اما این از همه ی آنها سریعتره البته غیر از آن رکورد ۴/۵  ثانیه ی افسانه ای که کسی واقا نمی تونه اون رکورد رو بشکنه خب بیشتر از این توضیح نمی دم برای اینکه خودتون این رکورد رو ببینید به ادامه ی مطلب مراجعه کنید لینک دانلودش رو هم قرار می دم که اگر دلتون خواست این فیام رو ذخیره کرده و به دوستانتان هم نشان دهید در ضمن آدرس سایت ما هم را سفا
 امکان جدید استودیو فست رکورد
استودیو فست رکورد علاوه بر رکورد صدا و ساز های تار امکان رکورد وی درام هم افزوده شد
علاقه مندان به یادگیری  درام میتوانید در کلاس های آموزشی استودیو شرکت کنند
جهت هماهنگی رکورد درام و کلاس های آموزشی با شماره زیر در ارتباط باشید
09150098796
امروز رکورد خودم رو زدم و پنج ساعت پیاپی بدون پا شدن از پشت میز درس خوندم...ساعت دو بعد از ظهر نشستم پشت میز و هفت بعد از ظهر بخاطر آلارم مثانه ام بلند شدم...من اصولا اعتقادی به این سوسول بازی که میگن یک و نیم ساعت درس بخونید و نیم ساعت استراحت کنید ندارم،والا!
سال 2018 بیش از 900 فیلم در سینماهای مختلف آمریکا اکران شده رکورد فروش فیلم در تاریخ سینمای جهان در سال 2018 با فیلم انتقام جویان 3 با مبلغی بیش از دو میلیارد دلار شکسته شد و در کنار این فیلم، فیلم پلنگ سیاه نیز با مبلغ فروش بیش از 1.3 میلیارد دلار در رتبه دوم قرار گرفته است.
در سال 2018 فیلم های جذابی اکران شد که در لیست زیر چند مورد از جذابترین این فیلم ها را معرفی می کنیم برای مشاهده لیست کامل فیلم های 2018 در حدود 950 فیلم در ژانرهای مختلف می توانید از طر
فیلم انتقام جویان یک فیلم واقعا عالی است.من طرفدار این فیلم و بازیگرانش هستم به خصوص کریس همسورث درنقش ثور ( THUR ) کمپانی مارول فیلم انتقام جویان 1و 2 و 3 را ساخته و حالا در حال ساختن انتقام جویان 4 است.
برای مشاهده کامل متن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
شکسته شدن رکورد 10 ساله پرفروش ترین فیلم جهان
امروز ما شاهد شکسته شدن رکورد پرفروش ترین فیلم جهان بعد از ده سال بودیم
فیلم اواتار که در سال 2009 با فروش جهانی  2.789 میلیارد دلار پرفروش ترین فیلم جهان به حساب می امد اما ورق برگشت و اونجرز اند گیم   در 2019  بعد از ده سال با فروش جهانی 2.793 میلیارد دلار تا به اکنون پر فروش ترین فیلم جهان است اما لازم به ذکر است که اونجرز اند گیم  با بودجه ساخت356 میلیون دلار سومین فیلم پر هزینه تا
بازی ویچر ۳ رکورد شکست
بازی ویچر ۳ توانست رکورد تعداد بازیکنان همزمان در استیم را بشکند. با توجه به آمار ۹۵ هزار بازیکن همزمان، کاربران بیشتری در مقایسه با زمان عرضه بازی در سال ۲۰۱۵، در حال تجربه این بازی هستند که تاحالا چنین چیزی کمتر در بازی‌های تک نفره دیده شده است.
انتشار سریال ویچر یکی از دلایل اصلی افزایش بازیکنان این بازی است.
سلام علیکم؛ یکی از بزرگترین پایگاه های آمریکا تقریبا ۱ ساعت پیش، در عراق دود شد هوا؛ با سربازان، آمریکایی جنایتکار و انگلیسی خبیث انشا الله. این عملیات با موفقیت انجام شد و یکی از جهات کلی آن سیاسی بودن آن است که تشکیک در عملیات را رعایت کرده. انتقام سخت یعنی انتقامی شدید؛ تشکیل شده از انتقام اوسط، انتقام صغرا و انتقام کبیر.
هیچ پایگاه نیروهای آمریکایی نباید در غرب آسیا به خصوص در کشور های 'نوروزی' حضور داشته باشد. این انتقام صغرا است و ان
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، قیمت نفت برنت روز پنج‌شنبه تحت تاثیر ادامه کاهش عرضه از سوی صادرکنندگان عضو اوپک و تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا به بالاترین رکورد خود در سال 2019 صعود کرد.

متن کامل خبر: قیمت نفت به بالاترین رکورد خود در سال 2019 رسید
طبق شایعات منتشر شده احتمال مرگ 4 عضو اصلی از گروه انتقام جویان در فیلم انتقام جویان: پایان بازی وجود دارد. یکی از این احتمالات را این شایعات ثور می دانند زیرا وی خواهر، برادر، پدر، مادر و مردمش را از دست داده و دیگر به قول خودش در انتقام جویان: جنگ بینهایت چیزی برای از دست دادن ندارد.
ادامه مطلب
درباره فیلم :
فیلم اونجرز 4 ادامه قسمت های قبلی هست و بازیگران زیادی در اون ایفای نقش می کنند، این فیلم بیست و دومین فیلم دنیای مارول هست و بیشتر بازیگران فیلم انقام جویان در فیلم های قبلی این کمپانی نیز حضور داشته اند. برای دانلود فیلم انتقام جویان می تونید از پایین همین مطلب سایت سلام دانلوداقدام کنید.
تانوس
پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای جهان
ربته 8.7 از سایت IMDB
فیلم Avengers Endgame 2019 با مدت زمان حدود 3 ساعت به روی پرده خواهد رفت و به تازگی هم توا
امروز رفتم تو صفحه‌ی عزیزم و از اون اولی که عکس داشتیم نگاه کردم، قدیم ندیما، البته یه بار سر یه دعوایی یه سری از عکسای همو پاک کردیم ولی یه‌سری عکسایی که من گرفته بودم بود. مثلا عکس اونروز که بعد آشتی از یه دعوای عمیق رفتیم کهف و برگشتنا تو بی آر تی واستاد و ازش عکس گرفتم، شما که نمیدونید، خوشگل ترین خنده‌ی کل خلقت رو زده بود، شکل خواهر هری‌پاتر شده بود. یا مثلا اون روزی که رفته بودیم بام‌تهرون پیتزا وگن خوردیم، هنوز مزه پیتزاش تو دهنمه، ت
وزیر نیرو با اشاره به اینکه امسال رکورد صادرات برق شکسته شد، گفت: در بازه زمانی اول خرداد تا 20 مرداد حدود 2.3 میلیارد کیلووات ساعت انرژی صادرات برق داشتیم که این میزان بیشترین مقدار صادرات در سال‌های اخیر بوده است.
ادامه مطلب
اولش گفتم این انتقام کم بود اما وقتی دیدم آمریکا همین حرفِ منو داره میزنه فهمیدم این موضع گیری از بیخ و بن اشتباست . و به قول دوستان عملیات وقتی به امضای فرمانده ی کل قوا رسیده حتما حتما حتما بهترین گزینه بوده .و البته انتقام نظامی پایان کار نیست . انتقام حقیقی خروج کامل نیرو های امریکایی از منطقه است ...
✔ آلبوم جدید پسرای بنگتن در ساعت ۶عصر بوقت کره منتشر شد و تا ساعت ۸ عصر با فروش بیش از ۲،۱۸۳،۰۰۰ رکورد فروش آلبوم در چارت هانتئو رو شکست...✔ فروش آلبوم تا ساعت ۷:۱۰ به وقت کره به مقدار ۱،۰۳۶،۵۵۶ میلیون بوده و تا ساعت ۷:۴۵ به ۲،۱۳۷،۲۹۲ میلیون رسیده.....✔ این رکورد باعث شد تا BTS سریع ترین هنرمند کره‌ای باشه که به ۱ میلیون و ۲ میلیون فروش در چارت هانتو میرسه~..✔ تا قبل از این رکورد فروش آلبوم در دست خود پسرای بنگتن و با آلبوم map of the soul :persona بود که در آ
✔ آلبوم جدید پسرای بنگتن در ساعت ۶عصر بوقت کره منتشر شد و تا ساعت ۸ عصر با فروش بیش از ۲،۱۸۳،۰۰۰ رکورد فروش آلبوم در چارت هانتئو رو شکست...✔ فروش آلبوم تا ساعت ۷:۱۰ به وقت کره به مقدار ۱،۰۳۶،۵۵۶ میلیون بوده و تا ساعت ۷:۴۵ به ۲،۱۳۷،۲۹۲ میلیون رسیده.....✔ این رکورد باعث شد تا BTS سریع ترین هنرمند کره‌ای باشه که به ۱ میلیون و ۲ میلیون فروش در چارت هانتو میرسه~..✔ تا قبل از این رکورد فروش آلبوم در دست خود پسرای بنگتن و با آلبوم map of the soul :persona بود که در آ
پوسته موسیقی رکورددانلود پوسته موسیقی رکورد v1.3.6- تاریخ انتشار: فروردین هزار و سیصد و نود و نه
پوسته پخش موسیقی رکورد بر اساس بوت استراپ  و برای پخش موسیقی نوشته شده است. پوسته‌ای کاملا تخت با فناوری مدرن آژاکس که حتی وقتی شما صفحات دیگر را بازدید می‌کنید، هنوز به پخش موسیقی خود ادامه می‌دهد.
موارد دیگر
کاملا آژاکسی
دارای لیست در انتظار پخش شگفت انگیز 
بوت استراپ ۴
ابزارک‌های آماده
چندین پوسته آماده
بهینه سازی شده برای نگارش راست به چپ
ک
چند شب پیش توی تمرین 2 در 2 1.04 زدم ببععد ذوق کردم رفتم ببینم اگ تو مسابقات بود چندمین رکورد ایران میشد ولی سایت دبلیو سی ای خراب بود.
امروز ک رفتم نیگا کردم دیدم رکورد ایران 1.18 عه و من 0.14 صدم شکستمش.
ک البته ثبت نمیشه چون تو تمرین بوده.ولی بهر حال باحال بود
دانلود فیلم  انتقام جویان : آخر بازی Avengers: Endgame 2019  با لینک مستقیم و انواع کیفیت ها
زبان: انگلیسی
کیفیت : 480p Bluray – 720 x265 Bluray – 720p Bluray
فرمت : MKV
حجم : 651MB ~1500MB
محصول : USA
ستارگان : Brie Larson, Linda Cardellini, Scarlett Johansson
کارگردان : Anthony Russo, Joe Russo
داستان فیلم انتقام جویان:آخر بازی
بعد از آن که در انتقام‌جویان: جنگ ابدیت نیمی از جمعیت دنیا به دست تانوس کشته شدند، باقی‌ماندهٔ انتقام‌جویان باید گرد هم بیایند و تلاش کنند تا در یک نبرد نهایی اقدامات تانوس را خ
 رکورد سرعت قطار توسط قطار مغناطیسی ژاپن شکسته شد
قطار مغناطیسی
در ژاپن موفق شد رکورد سرعت را بشکند.این قطار سریع السیر با سرعت 660
کیلومتر در ساعت حرکت می کند. رکورد قبلی سرعت که در سال 2113 به ثبت رسید،
581 کیلومتر در ساعت بود. البته مسافران عادی برای سوار شدن به این قطار
بسیار سریع باید چند سالی صبر کنند. قرار است این قطار سال 2127 در مسیر
توکیو – ناگانو به بهره برداری برسد و فاصله 311 کیلومتری این دو شهر را در
41دقیقه طی کند.
شرکت
راه آهن مرکزی
اگر منتظر خبر انتقام بزرگ نشسته‌اید ابتدا آن را برای خود تعریف کنید. انتقام باید مستقیم و نه توسط نیروهای نیابتی، و همانگونه که افکار عمومی در سرتاسر جهان انتظار دارد، مقوله‌ای در حد جنگ جهانی سوم (WWIII) باشد!
این مهم به وضوح رخ نخواهد داد. ما خشمگین شده‌ایم، محکوم می‌کنیم، تهدید می‌کنیم و در نهایت دوغمان را خواهیم نوشید، همین.
حسبنا الله و نعم الوکیل...
انتقام سخت امری درکلام رهبر است/مژده ای بهرشکست دشمنان ابتراست/سنت خوب الهی هست در قرآن ما/از احادیث شریف حضرت پیغمبراست/دشمنان از روی کینه ضربه ای بردرزدند/انتقام فاطمیه گریه های حیدراست/کربلااوج ستمها ازبرای اهل بیت/انتقامش آن ظهوروارث برکوثراست/درره اسلام وقرآن انقلابی شدبه پا/رهبرنهضت خمینی برجهانی سروراست/انقلاب کشورما باشهیدان جاودان/بیمه آن تاقیامت لاله های احمراست/چون سلیمانی برایش مالک وعمارها/انتقام خون ایشان ضربه هابر خیبر
خیلی زودتر از چیزی که پیش‌بینی می‌شد، فیلم Joker توانسته به رکورد پرفروش‌ترین فیلم با درجه سنی R دست پیدا کند. فاصله کمی با فیلم Deadpool 2 (کم‌تر از 45 میلیون دلار) باقی مانده بود که هواداران جوکر به فیلم محبوبشان کمک کردند به آن دست پیدا کند. در حقیقت هنوز کمتر از دویست و پنجاه میلیون دلار لازم است تا Joker وارد باشگاه میلیارد دلاری‌ها شود. اگرچه درابتدا این فیلم در پیشبینی ها دست کم گرفته شده بود اما فروش بی‌نظیری پیدا کرد. صاحب رکورد بهترین افتتا
دانلود فیلم Avengement 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم انتقام جو با زیرنویس فارسی چسبیده از سایت تب مووی
سانسور و بازبینی شده / دانلود فیلم انتقام جو / دانلود با کیفیت WEB-DL
ژانر : اکشن , جنایی
نمره منتقدین : ۶٫۸
کارگردان : Jesse V Johnson
ستارگان : Scott Adkins , Craig Fairbras , Nick Moran , Mark Strange
نمونه کیفیت : کلیک کنید
اطلاعات دقیق فیلم در IMDB : کلیک کنید
خلاصه داستان فیلم : یک
مجرم رده پایین هنگامی که به عنوان مرخصی از زندان آزاد می‌شود ، از دست
نگهبانان خود فرار می‌کند
دانلود فیلم Avengement 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم انتقام جو با زیرنویس فارسی چسبیده از سایت تب مووی
سانسور و بازبینی شده / دانلود فیلم انتقام جو / دانلود با کیفیت WEB-DL
ژانر : اکشن , جنایی
نمره منتقدین : ۶٫۸
کارگردان : Jesse V Johnson
ستارگان : Scott Adkins , Craig Fairbras , Nick Moran , Mark Strange
نمونه کیفیت : کلیک کنید
اطلاعات دقیق فیلم در IMDB : کلیک کنید
خلاصه داستان فیلم : یک
مجرم رده پایین هنگامی که به عنوان مرخصی از زندان آزاد می‌شود ، از دست
نگهبانان خود فرار می‌کند
بعد از اکران فیلم انتقام جویان: پایان بازی سریعا کیفیت پرده ای این فیلم برای دانلود در سایت های دانلود فیلم منتشر شد. این کیفیت نسبت به کیفیت های پرده ای دیگر حرفه ای تر و بهتر و قابل قبول تر است. اما نکته وجود دارد که می گوید هرگز کیفیت پرده ای انتقام جویان: پایان بازی را تماشا نکنید.
ادامه مطلب
فروش اسکوپ سنگ در تهران | فروش اسکوپ سنگ در کرج | فروش اسکوپ سنگ در تبریز | فروش اسکوپ سنگ در ارومیه | فروش اسکوپ سنگ در اردبیل | فروش اسکوپ سنگ در تهران | فروش اسکوپ سنگ در اصفهان | فروش اسکوپ سنگ در ایلام | فروش اسکوپ سنگ در بوشهر | فروش اسکوپ سنگ در شهرکرد | فروش اسکوپ سنگ در بیرجند | فروش اسکوپ سنگ در مشهد | فروش اسکوپ سنگ در بجنورد | فروش اسکوپ سنگ در اهواز | فروش اسکوپ سنگ در زنجان | فروش اسکوپ سنگ در سمنان | فروش اسکوپ سنگ در زاهدان | فروش اسکوپ سنگ
امشب که ساعت صفر شود یا همه چیز خوب است یا عجیب و سیاه...یا خوب میشویم در کنارهم یا سخت میجنگیم در پی اثبات همو من نگران از رفاقت‌هایی که ریخته می‌شوند و جمع کردنشان سخت و ناشدنی
امشب که ساعت صفر شود داستان جور دیگری میشود که بیا و ببینیا خون میشود و شهید میدهدیا صلح معاویه است و در پی‌اش انتقام
خدا بخیر کند آخر و عاقبتمان را
انتقام سخت رویداد نیست؛ روند است
دوستان عزیزی که پاسخ موشکی ایران آنها را راضی نکرده را به مطالعه مجدد و دقیق و عمیق چند منبع مهم دعوت می‌کنم: ١- پیام تسلیت حضرت آقا ٢- سخنرانی یکشنبه سید حسن نصرالله ٣- بیانات دیروز حضرت آقا از این سه منبع که توسط رهبر محور مقاومت و فرمانده ارشد او در منطقه صادر شده، چند نکته مهم به دست می‌آید که نقشه راه انتقام سخت را برای ما ترسیم می‌کند: ١- خون حاج قاسم با خون هیچ شخصیت آمریکایی معادل نیست.
ادامه مطلب
طرفداران لوکی با بازی تام هیدلستون بعد از مرگ این شخصیت در فیلم قبلی یعنی انتقام جویان: جنگ بینهایت انتظار داشتند به شیوه ای در قسمت جدید یعنی انتقام جویان: پایان بازی حضور و نقشی داشته باشد اما این اتفاق نیوفتاد و این فیلم بدون هیچ حضوری از لوکی پایان یافت.
ادامه مطلب
فیلم آموزشی جلسه دوم
محتوا
آشنایی با ایجاد رکورد در جدول، دستور insert در SQL و به صورت wizard
آشنایی با بروز رسانی رکورد در جدول، دستور update در SQL و به صورت wizard
آشنایی با حذف رکورد در جدول، دستور delete در SQL و به صورت wizard
آشنایی با نحوه حذف جدول و دیتابیس به صورت دستوری SQL و Wizard
آشنایی با نحوه پشتیبان گیری از دیتابیس و جدول و نحوه بازیابی آن

فیلم مطربفیلم مطرب به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است. فیلم‌برداری این فیلم در اسفند ۱۳۹۷ در شهر استانبول به پایان رسید.این فیلم رکورد هزارپا را زد و پر فروش ترین فیلم سال ۱۳۹۸ و تاریخ سینمای ایران شد. این فیلم با گیشه ی ۳۸،۵۴۳،۹۷۵،۰۰۰ تومان رکورد دار است.

مطرب ارزش دیدن دارد و مخصوصا در این شرایط بحرانی به همه ی ایرانیان که این روزا خبر های بد خنده را از لب های همه گرفته این فیلم میتواند مقداری برای روحیه
افزودن یک رکورد جدید: Ctrl++ (+ همان علامت مثبت است)
وارد کردن مقدار از فیلد مشابه در رکورد قبلی: Ctrl+‘ (‘ همان تک کوتیشن یا آپاستروف است)
حذف رکورد فعلی: Ctrl+– (- همان علامت منفی است)
وارد کردن تاریخ فعلی: Ctrl+; (; همان نقطه ویرگول است)
وارد کردن زمان فعلی: Ctrl=:
زوم روی ورودی: Shift+F2 (همچنین برای ایجاد و ویرایش Query Criteria)
جا به جایی بین حالت مسیریابی یا Navigation (فیلد انتخاب شده) و حالت ویرایش: F2
ادامه مطلب...
نسخه آیمکس تریلر فیلم انتقام جویان: پایان بازی منتشر شد. نکات زیادی در این تریلر فاش شاده و مسائلی که در تریلر عادی مانند یک معما بود حل شده است یکی از این مسائل سپر کاپیتان آمریکا است که در تریلر آیمکس فیلم انتقام جویان: پایان بازی معلوم شد وی دوباره آن را بدست گرفته است.
ادامه مطلب
سلام
انتقام سخت = سیلی آب دار
«انتقام سخت»، همان وعده‌ای بود که رهبر معظم انقلاب بعد از ترور و به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی داده بودند، وعده ای که همزمان با به خاکسپاری حاج قاسم عملیاتی شد.
به گزارش خبرآنلاین،  با رمز «یا زهرا(س)»  و در ساعت ۰۱:۲۰ دقیقه بامداد ۱۸ دی ماه آغاز شد، همان «انتقام سخت» سپاه پاسداران از آمریکایی ها و در خونخواهی ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که رهبر انقلاب وعده آن را داده بودند.
ادامه مطلب
بازسازی جان فاورو از انیمیشن «شیر شاه» به نظر می‌رسد با افتتاحیه‌ای ۱۵۰ میلیون دلاری کار خود را در سینماها شروع کند. از این انیمیشن به عنوان یکی از پول‌سازترین فیلم‌های کمپانی دیزنی یاد می‌شود.
به گزارش مهر و به نقل از ورایتی، در حالی که بازسازی لایو اکشن از انیمیشن «شیرشاه» از ۲۹ جولای (هفتم مرداد) راهی سینماها می‌شود، از این فیلم به‌عنوان یکی از پول‌سازترین فیلم‌های دیزنی یاد می‌شود.

در چند هفته‌ای که به اکران این فیلم باقی مانده
به نقل از نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا، علی دایی، پادشاه فوتبال ایران می گوید که دیر یا زود رونالدو، اسطوره پرتغالی رکورد او را می شکند. در تاریخ فوتبال هیچ کس مثل دایی گلزنی نکرده است. او با زدن 109 گل برای تیم ملی ایران آقای گل فوتبال جهان است.
دایی درباره این رکورد گفت: این رکورد باعث افتخارم است. به نظرم تا زمانیکه این رکورد بوده ملت ایران نیز همه افتخار می کردند. این افتخار تنها برای من نیست بلکه برای تمام مردم ایران است.
وی افزود: اصلا نارا
⚔ آنچه رخ داد، قتل نیست؛ #قتال است.(گزیده سخنرانی مراسم شهادت حاج قاسم سلیمانی، هیئت الزهرا (س) )
امروز ما در معرض یک آزمون بزرگ قرار داریم: آزمون انتقام سخت. مطلب حاج قاسم، مطلب حماسه و مقاومت است. مطلب پرچم‌داری مقاومت است نه یک فرد و یک شخص. آن‌ها یک شخص را نزدند و وارد ماجرای قتل نشدند؛ بلکه وارد ماجرای قتال و فتنه شدند.
✊ اگر ایران ما و مردم و ملت مقاوم ما پشت سر رهبری نشان بدهند که مقاومند و انتقام سخت‌بگیر هستند، اتفاقات بسیار روشنی در ش
برادرها توجه داشته باشند.
قرار بر انتقام گیری و جان دادن هم باشند.مسلما مردان باغیرت در میدان  خواهند بود
فعلا مواظب باشید ،بعضی از حال مردم سو استفاده نکنندو در حال عادی سازی این جریان هستند.جلوش گرفته باشه با روشنگری درست شما و در میدان بودنمون
درباره خواب نمونیم
التماس دعا
#انتقام سخت
ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAخودروOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON الکتریکی مسابقه ای فولکس واگن ID.R R رکورد کلی مهمانی ی سرعت گودوود را. شکست سریع ترین زمانی که تو هیل کلایمب ثبت شده بود، با.۴۱ ۶ ثانیه بوسیله نیک هیدفد تعلق داشت که در سال ۱۹۹۹ آن را با خودرو فرمول یک مک لارن مرسدس/MP4 13 ثبت. کرد با وجود این، فولکس واگن.R ID R در جشنواره ی سرعت امسال با عبور از رکورد هیدفد و ثبت.زمان ۳۹ ۹۰ ثانیه، رکوردی زیاد فوق العاده و دست نیافتنی را ازآنِ. خود کرد رکورد.
امسال فکر می کنم در مریض شدن رکورد شکنی کردم . داستان مریض شدنم از ایام ماه رمضان و در لیالی قدر شروع شد خیلی سخت و بد بود و باعث شد یک هفته نتوانم روز بگیرم به طوریکه خودم شک کردم که نکنه بیماریم جدی باشه و هنوز تشخیص داده نشده که الحمدلله بعد از چند روز در روند بهبودی تسریع شد و باعث رفع نگرانی خودم و خانواده بشود. یاز هم از پاییز تا امروز فکر میکنم این دفعه چهارم پنجم باشه که به پزشک مراجعه کرده باشم که اخرین دفعه آن پریشب بود وقتی که بازیی ای
صادق جاهد‌خطیبی در بازدید از طرح تولید آهن اسفنجی احیا استیل بافت تصریح کرد: میزان تولید آهن اسفنجی این شرکت درساعت به ۹۰ تن رسیده است. وی با اشاره به بی‌سابقه بودن این رکورد اعلام کرد: تولید آهن اسفنجی در روز بالغ بر۲ هزار و۱۰۰ تن بوده و در مجموع ماهانه به ۶۵ هزار تن رسیده است. مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان اظهار امیدواری کرد که این رکوردشکنی کماکان تداوم داشته باشد و شاهد
ادامه مطلب
مشاور پرورش شترمرغ

رکورد گیری شترمرغدر رکوردگیری شترمرغ باید برای هر لانه قدرت پاسخ دادن به سوالات زیر را داشته باشید .در نظر داشته باشید که ثبت رکورد گیری شترمرغ در سود آوری و یا زیان ده بودن مزرعه پرورش شترمرغ از اهمیت بسیاری برخوردار است.
اولین مورد مهم در رکود گیری شترمرغ ثبت تعداد تخم گذاری هر مولد است و شما باید بدانید مولدها چه تعدادی تخم گذاشته اند ؟در یک سال هزینه ی تغذیه ی مولدها چقدر شده است ؟میزان جوجه درآوری عملا چقدر بوده است
دانلود سریال حکایت کهنهEski Hikaye دوبله فارسی
نام سریال:حکایت کهنه(Eski Hikaye)

سال انتشار:2013

محصول کشور: ترکیه

زبان:(دوبله فارسی)

کیفیت: 480p

کارگردان : Levent Cantek

ستارگان : Buğra Gülsoy, Funda Eryigit, Murat Daltaban

خلاصه داستان سریال حکایت کهنه :سریال حکایت کهنه درباره ی پسری به نام مته (با بازی بورا گولسوی) است که در زمان بچگی او پدرش را جلوی چشم او به قتل رسانده اند.او اکنون که پسر جوانی شده دنبال انتقام جویی از قاتل پدرش است . او که همراه مادر
ترافیک اول جاده چالوس؛ صبحانه نخورده و ضعف زده و خواب آلود سر ظهر در حالی که رله های فیوز سوخته بود و کولر هم کار نمیکرد؛ گفت اصلا قابل بخشش نیست 
گفتم اتفاقا یکبار نبخش. اصلا اونی که گفته " لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست " لذت انتقام رو تجربه نکرده بوده. 
بد بودن گاهی چقدر خوبه. اگر فقط در حد روایت و حرف باشه، نه بیشتر.
دیروز بورس تهران با ثبت رکورد جدید در حجم و ارزش معاملات و همچنین رشد حدود 20000 واحدی در شاحص کل، به کار خود پایان داد. دیروز از حیث ورود نقدینگی نیز شاهد رکورد جدیدی بودیم. این موضوع باعث شد تا دوباره مدیران سازمان بورس به تکاپو بیوفتند تا مجددا ترمز بورس را بکشند! در همین راستا، دیروز شاهد چند بخشنامه از سوی سازمان بورس بودیم که به نوعی، بازدارنده در ادامه روند بازار خواهد بود. کاهش اعتبار مشتریان، یکی از این قوانین بود که از هفته بعد اجرایی
مشاور پرورش شترمرغ

رکوردگیری :
در رکورد گیری باید قادر باشید برای هر لانه به سوالات زیر پاسخ دهید.
    مولدها چه تعداد تخم گذاشته اند؟
هزینه تغذیه مولدها در یک سال چقدر شده است؟
  میزان جوجه در آوری عملا چقدر بوده است ؟
  چه تعداد از جوجه ها به سن کشتار رسیده اند؟
هزینه تغذیه هر جوجه تا سن کشتار چقدر است ؟

مشاور رکورد گیری و پرورش شترمرغ

و از پاسخ این سوال محاسبه کنید
    هزینه تولید هر تخم چقدر است؟
هزینه تولید جوجه یک روزه چقدر است؟
  ه

علیرغم موجودی منفی اولیه حساب صندوق با همکاری اعضاء رکورد واریزی روز اول در ماه فروردین 99 به مبلغ 565 میلیون ریال شکسته شد. این امر منجر به افزایش تسهیلات از بانک مهر و اقزایش امتیاز خوش حسابی اعضاء خواهد شد. لدا لازم است از همدلی و همکاری اعضاء تقدیر و قدردانی شود و همچنین این موضوع موجب دلگرمی بیشتر مسئولین در آینده می گردد. آخرین رکورد مریوط به { اسفند 98 } می باشد.

میگن یکی از این سه گزینه باعث پیشرفت میشه:
1) عشق
2) پول
3) انتقام
من گزینه سوم رو انتخاب میکنم
انتقام از کسایی ک نفرت و کینه رو ایجاد میکنن، کسایی ک حسادت رو به جونشون میخرن، کسایی ک از کوچیکترین مسائل مسخرشون پست و استوری میزارن درصورتی که کارهاشون هیچ ارزشی نداره
خیلیا از کارهای من خبر ندارن، خیلیا نمیدونن من الآن کجام و حتی قرار هم نیست بدونن
خسته ام از این همه تکبر و فخر فروشی و طبل تو خالی بودن، اهداف پوچ و مسخره ای ک هزاران نفر اون رو داشت
با دیدن فیلم انتقام جویان "پایان بازی" به فکر زدن یک وبلاگ برای نقد فیلم های ژانرکمیک افتادم و دیدن البته بهتره بگم خواندن نقد های دیگه که روی این فیلم ها نوشته شده بود منو مصمم تر کرد، چون بیشتر این نقد ها بوی تعصب میدادند.

ادامه مطلب
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، ربات انسان نمای بزرگ تویوتا که می تواند بسکتبال بازی کند با ۲۰۲۰ پرتاب آزاد متواتر به باشگاه بسکتبال رکورد جدیدی در کتاب گینسثبت کرد. این ربات ۲.۱ متری همچنین می تواند پرتاب سه گانه امتیازی انجام دهد، اما قادر به لول یا دریبل سرقت کردن ازاله. ربات مذکور که Cue۳ نام دارد با استفاده از حسگرهای مختلف زاویه و نیروی مناسب برای یک پرتاب را لحاظ می نرم و با استفاده از موتورها بوسیله طور دقیق یک لول را باره
خیلی وقت پیش بود که این عکس از پشت صحنه انتقام جویان: پایان بازی منتشر شد. در این عکس همانطور که میبینید تونی استارک پیرتر است و مرد مورچه ای نیز در جنگ نیویورک علیه فضایی ها حضور دارد در حالی که در فیلم اصلی حضور نداشت.
ادامه مطلب
حضرت آیت الله خامنه ای: « فریاد انتقام ملت ایران، سوخت حقیقی موشک هایی بود که پایگاه آمریکایی را زیر و رو کرد.» ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، نماهنگ «فریاد انتقام ملت» را منتشر میکند.
ادامه مطلب
           سلام                                            
انتقام سخت = سیلی آب دار
«انتقام سخت»، همان وعده‌ای بود که رهبر معظم انقلاب بعد از ترور و به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی داده بودند، وعده ای که همزمان با به خاکسپاری حاج قاسم عملیاتی شد.
به گزارش خبرآنلاین،  با رمز «یا زهرا(س)»  و در ساعت ۰۱:۲۰ دقیقه بامداد ۱۸ دی ماه آغاز شد، همان «انتقام سخت» سپاه پاسداران از آمریکایی ها و در خونخواهی ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که رهبر
حاج قاسم شبا نمیخوابید که ما راحت بخوابیم.
اونوقت یه سری دیگه بااشتباه های انسانیشون جون ۱۷۹ نفر رو میگیرن که ۱۴۴ تا اونا ایرانی بودن. 
انتقام گرفتیم، سخت، کوبنده، قاطع... از خودمون انتقام سختی گرفتیم.
+ من نمیتونم باور کنم که پایگاه آمریکایی رو زده باشن و اونا پیرهن عثمان رو بالا نبرده باشند...
ایرانم متاسفم برای تمامی مسئولین نالایقی که تو جای اشتباه قرار دارند.
القصه....
ناراحتم.... ناراحت؛ میفهمین آقایون؟؟؟!
فروش داخلی Joker از فیلم Batman v Superman پیشی گرفت
استودیوهای برادران وارنر و DC با فیلم Joker «جوکر» به موفقیت خیلی بزرگی دست پیدا کردند، اثری که به سودآورترین فیلم کامیک بوکی تاریخ سینما تبدیل شده است. حالا Joker رکورد جدیدی به رکوردهای جذاب خودش اضافه کرده و در باکس آفیس داخلی فیلم ابرقهرمانی Batman v Superman «بتمن در برابر سوپرمن» را پشت سر گذاشته است.
در فیلم انتقام جویان1داستان از این قرار بود که چندین نفر دور هم جمع شدند تا یک گروه بسازند وبا دشمنان بشریت​ بجنگند و نگذارند که به مردم اسیبی برسد. بعد انها گروهی ساختند بنام انتقام جویانکه تأسیس کننده ان گروه مارول بود که ان  گروه از افرادی مانند:
طور،مرد اهنی،رابین،بیوه ی سیاه(ناتاشا)و.......تشکیل شده.
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس (هالک بنفش)وافرادش.
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسلط باشه وبخا
گامورا در فیلم انتقام جویان: پایان بازی نقش کوتاه ولی تاثیر گذاری داشت اما بدون اینکه معلوم شود چه اتفاقی برایش افتاده فیلم پایان یافت. البته آنطور که از پایان فیلم معلوم است نگهبانان کهکشان سوار بر سفینه شده و به دنبال گامورا می روند.
ادامه مطلب
در فیلم انتقام جویان1داستان از این قرار بود که چندین نفر دور هم جمع شدند تا یک گروه بسازند وبا دشمنان بشریت​ بجنگند و نگذارند که به مردم اسیبی برسد. بعد انها گروهی ساختند بنام انتقام جویانکه تأسیس کننده ان گروه مارول بود که ان  گروه از افرادی مانند:
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس،لوکی،التران،فرقه ی توطئه و...
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسل

5 نکته مهم در بازی جدال ستارگان! جم ، نیرو و استراتژی!
پس از معرفی بازی جدال ستارگان یا Brawl Stars  توسط سوپرسل و تجربه این بازی توسط هزاران کاربر ، زمان آن رسیده است تا با آموزش چندی از مهمترین نکات جدال ستارگان به پیشرفت هرچه بیشتر شما کاربران همشگی گیمر کمک کنیم!
ادامه مطلب
ساعت ۶/۳۰ غروب رسیدیم ویلا ... بعد از یه چرته نیم ساعته کباب درست کردنمو با سوزوندن انگشت اشاره دست راستم تموم کردم ...
ساعت ۱۱ شب بابام گفت: مریم برو داخل ماشین عینکمو بیار...
از پله های حیاط بالا رفتم  نزدیک پارکینگ دیدم سگ همسایه جلوی نرده های در ایستاده ، میدونستم  اگه برم جلو میاد سمت نرده سرشو میاره تو یه جای منو بگیره.  دمپاییمو درآوردم  به صورت نمایشی به سمتش گرفتم ،رفت ..
خم شدم دمپایی رو انداختم و پوشیدم تا سرمو آوردم بالا با صدای پارس سگ
رولزرویس به‌تازگی هواپیمایی رونمایی کرده که به‌ادعای این شرکت، سریع‌ترین هواپیمای تمام‌برقی جهان است. رولزرویس در فرودگاه گلوچسترشایر انگلستان، هواپیمایی تک‌سرنشین و با آلایندگی صفر به‌نام پروژه‌ی ACCEL به‌نمایش گذاشته است که پیش‌بینی می‌شود اوایل سال آینده به رکورد سرعت ۴۸۰ کیلومتر‌بر‌ساعت دست پیدا کند.
دو سه روز پیش همسرم گفت ظاهرا ممنوعیت فروش ماسک و دستکش توسط داروخانه ها،برداشته شده و قراره همه داروخانه ها ماسک و دستکش به مردم بفروشن.
به همین خاطر امروز به چند تا داروخونه سر زدیم به امید یافتن دستکش لاتکس و ماسک  n95،همه شون هم بلا استثنا گفتن هیچی نداریم.از همه شونم پرسیدم که پس چی میگن به داروخونه ها ماسک و دستکش دادیم و ممنوعیت فروشش برداشته شده؟گفتن اصلا همچین چیزی نیست،یکیشون هم گفت خانم به خدا نامه داریم که هیچ داروخونه ای حق نداره
سلام 
وقتی انتقام سخت میگوییم.صرفا بخش نظامی نیست..
وقتی ترامپ از مراکز فرهنگی ما ترسیده..چرا تقویت شون نکنیم..خصوصا آمار دار 52 تا مرکز هست..یعنی خوب عمل کردند
این قابل تامل هست...
پس افراد در قسمت های فرهنگی ورود کردند ،وظیفه شون دو چندان شده..
و اینکه ماها از 19 دی ماه سال 56اونقدر اطلاعات ندارم،پس امکان داره..
ده سال دیگه نسل بگویید،خوب کی چی 13 دی ماه شهید سپهبد سردار سلیمانی شده..
کما الان در مورد شهدا دفاع مقدس گفته میشه...
ساعت دیواری یکی از محصولات دکوراتیو خانگی میباشد که هر به دلیل استفاده در تمامی خانه ها ، شرکت ها ، مغازه ها و ... همواره تقاضای زیادی برای خرید آن در بازار وجود دارد ، در وبسایت ایزی نت قصد داریم امروز دو نمونه از بهترین سایت ها و سیستم های همکاری در فروش را که در این راه پیشرو هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم ، اگر قصد کسب درآمد از طریق فروش ساعت دیواری های فانتزی و یا محصولات دکوراتیو دارید این مطلب را تا آخر بخوانید
برای مطالعه کامل این مقا
حالا دشمنان اونا کی بود؟
دشمنان اونا عبارتند از:
تانوس (هالک بنفش)وافرادش.
وهدف اونا گرفتن شش سنگ ابدیت تا بتونه بر کل جهان مسلط باشه وبخا
خودروی Bugatti هفته گذشته رکورد جدیدی را با سرعت بالا تعیین کرد ، هنگامی که یک "Bugatti Chiron " اصلاح شده از ۴۸۰ کیلومتر در ساعت در مسیر تست در شهر اهرا لسین آلمان پیشی گرفت.
در آن زمان شایعه شده بود که یک نسخه تولیدی از این ابرخودروی سریع میتواند رکورد جدیدی را ثبت کند.
و براساس گزارش Top Gear که روز یکشنبه منتشر شد ، این شایعات عملی شده است.
با Chiron Super Sport 300+ ، یک کوپه با تولید بسیار محدود که نه تنها جاده ای قانونی است ، بلکه قادر به برخورداری از انتهای اتومب
جنایت در برلین: ولادیمیر گلفاند در خاطرات خود از جنگ جهانی در برلین می نویسد: بیست نفر تجاوز به یک دخترکاعلامیه ارتش سرخ در پوسترهای مشوق سربازان: (وقتی که برلین را تصرف کردند)سرباز تو در الآن در خاک آلمان هستی . وقت انتقام فرا رسیده است.

این در حالی است که در موقع فتح مکه ، با اینکه مسلمان اعلام کردند امروز روز انتقام است، پیامبر به عنوان رهبر مسلمانان اعلام فرمودند : امروز ، روز رحمت و گذشت است. هرکس به خانه ابوسفیان پناه ببرد در امان است.
BluRay,The Snow Queen's Revenge 1996,دانلود The Snow Queen's Revenge 1996 720p,دانلود انیمیشن The Snow Queen's Revenge 1996,دانلود انیمیشن انتقام ملکه برفی 1996,دانلود انیمیشن انتقام ملکه برفی The Snow Queen's Revenge 1996,دانلود انیمیشن ملکه برفی 2,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Snow Queen's Revenge 1996 1080p,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
اگر متن قبلی رو خونده باشید می بینید که درباره فیلم انتقام جویان صحبت های شده وحالا می خواهم ببینم ترکیب قدرت های آنها چه جوری میشه. البته بگم این ترکیب سلیقه خودمه و هر کس میتونه نظر خودشه درباره این ترکیب بیان کنه.برای مشاهده کامل متن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:
ادامه مطلب
تام هلند در هنگام ساخت فیلم انتقام جویان: پایان بازی اجازه اینکه کل فیلمنامه را داشته باشد و بخواند نداشت. تام، بازیگری که نقش مردعنکبوتی در دنیای سینمایی مارول را ایفا می کند معروف به اسپویل کردن داستان فیلم هایی است که در آنها نقشی ایفا کرده است.
ادامه مطلب
از اونجایی که شیطان کش یا به عبارتی دیگر Kimetsu no Yaiba قرار است در شنبه این هفته و در شماره 205 این سری مجموعه به اتمام برسد نگاهی کوتا به ویژگی های خوب و بد این مانگا میندازیم ،مانگایی که تونسته رکورد بیشترین فروش در یک سال را بزند 
ادامه مطلب
هنگام برداشت محصول بود. شبی از شب ها روباهی وارد گندمزار شد و بخش کوچکی از مزرعه را لگدمال کرد و به پیرمرد کمی ضرر زد.
پیرمرد کینه روباه را به دل گرفت . بعد از چند روز روباه را به دام انداخت و تصمیم گرفت از حیوان انتقام بگیرد . مقداری پوشال را به روغن آغشته کرده، به دم روباه بست و آتش زد . 
روباه شعله ور در مزرعه به این طرف و آن طرف می دوید و کشاورز بخت بر گشته هم به دنبالش در این تعقیب و گریز .
گندمزار به خاکستر تبدیل شد ...
وقتی کینه به دل گرفته و در
هوالرئوف الرحیم
والا ما طبق قوانین مراوده، با کسی که باهامون دعوا کرده، دری وری گفته، اذیتمون کرده، یه جور دیگه برخورد می کنیم. حاضر هم نیستیم که میانجی گری ای بشه. مخصوصا تو مسائل مهم. اونم داغ داغ. تو واتساپ و تلگرامم پیام بده، بازش نمی کنیم که seen نشه که خیال برش داره برامون مهمه.
شنزو آبه که اومد، پیام اون مردک رفت و رفت و به ما تحتش رسید و پیغامی نگفت و پیغامی برد. بعد قطری که هیچ ابراز تاسفی نکرده و چند خبر هم خوندیم که پهباد ازین کشور بلند

با توجه به ورودی صندوق {روشهای ارتقاء سهم} بار دیگر بدون وام بانک مهر ایران ، رکورد وام در یک ماه با ثبت 146 میلیون تومان در فروردین 99 شکسته شد. این وام شامل ده سهم افزایشی(13 میلیونی) و دو سهم عادی (8 میلیونی) می باشد. رکورد قبلی مربوط به { بهمن 98 } می باشد.

سلام دوستان تو این آموزش یاد می گیرید که چطوری قالب بلاگ بیان رو واکنش گرا کنید به صورت حرفه ای. قالبی که تو این آموزش واکنش گرا می کنیم قالب "تمدن 1" هستش، واکنش گرایی این قالب خیلی ساده است. اول منوی قالب رو واکنش گرا می کنیم.و بعد به بقیه ی جاهاش می رسیم.این آموزش رو سعی میکنم توی دو بخش تمومش کنم، بخش اول واکنش گرا کردن منو بخش دوم واکنش گرا کردن ستون ها.
پیش نیاز این دوره یاداشتن کمی html و css هستش.
این آموزش هنوز رکورد نشده اگر متقاضیان به 5 نف
رستاک انتقام
دانلود آهنگ بسیار زیبای رستاک بنام انتقام
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ انتقام با صدای رستاک
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی انتقام رستاک با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید رستاک بنام انتقام
دانلود موزیک رستاک بنام انتقام با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی رستاک بنام انتقام
Rastaak Entegham

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

بازی Swipe Brick Breaker آجر شکن باز ای ساده و هیجان انگیز می باشد که شما باید در بازی آجر ها را توسط توپ خرد کنید و امتیاز بالاتری برای خود کسب کنید اگر می خواهید رکورد بزنید و با دوستانتان رقابت کنید و در یک رکورد زنی آنلاین بدرخشید ,باید سعی کنید آسیب بیشتری به آجر ها وارد کنید .
ادامه مطلب
دانلود فیلم avengers endgame 2019 با کیفیت HDCIM

ژانر : اکشن , ماجرایی , علمی تخیلی , فانتزی
مدت زمان : ۱۶۸ دقیقه
زبان : انگلیسی
کیفیت : HDCAM 
انکودر : F2M
حجم : ۹۲۵ مگابایت
محصول : آمریکا
ستارگان : Chris Evans, Robert Downey Jr, Paul Rudd, Chris Hemsworth
کارگردانان : Anthony Russo, Joe Russo
خلاصه داستان :
انتقام‌جویان پایان بازی ، فیلمی اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی برادران روسو می‌باشد. این فیلم بیست و دومین فیلم در دنیای سینمایی مارول است و بازی
نوع اثر: فیلم سینمایی
ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی
مدت زمان: ۳ ساعت و ۱ دقیقه
سال اکران: ۲۰۱۹
کیفیت: HDCam 720p (پرده ای)
زبان: انگلیسی
محصول: ایالات متحده آمریکا
رده سنی: PG-13 (مناسب برای افراد بالای ۱۳ سال)
کارگردان: Anthony Russo, Joe Russo
نویسنده / نویسندگان فیلمنامه: Christopher Markus, Stephen McFeely
بازیگران اصلی (ستارگان فیلم): Brie Larson, Linda Cardellini, Scarlett Johansson
ادامه مطلب

با توجه به افزایش ورودی صندوق {روشهای ارتقاء سهم} بار دیگر بدون وام بانک مهر ایران ، رکورد وام در یک ماه با ثبت 146 میلیون تومان در فروردین 99 شکسته شد. این وام شامل ده سهم افزایشی(13 میلیونی) و دو سهم عادی (8 میلیونی) می باشد. رکورد قبلی مربوط به { بهمن 98 } می باشد.

دانلود آهنگ بهنام بانی خواننده های مورد علاقه از‌خواننده‌ های قدیمی، محمد اصفهانی و محمد علیزاده را دوست دارد، مرحوم ناصر عبداللهی الگوی وی بوده، که البته ژانرش را عوض کرده است. در میان خواننده‌ های نسل جدید هم سینا شعبانخانی، مسعود صادقلو و شهاب مظفری را دوست دارد. ثبت رکورد بهنام بانی در ایران یکی از خواننده هایی است که علاقه مندان و طرفداران زیادی دارد و این موضوع در کنسرت های وی نیز به وضوح به چشم می خورد. دانلود آهنگ بهنام بانی با او
ساعت کوروس
ساعت های این مجموعه از قابلیت های زیادی برخوردار هستند.
ساعت coros به مربیان کمک خواهد کرد که بهترین های خود را آموزش دهند. شما می توانید  قیمت ساعت کوروس را در سایت مشاهده نمایید.
برای COROS همه چیز در بیرون از خانه ، کوه ها ، آب ها و ... یک زندگی فعال پرشور است.
ما خرید ساعت کوروس را به ورزشکاران پیشنهاد میکنیم . ساعت کوروس یک ساعت هوشمند ورزشی با عملکرد بالا می باشد.
قیمت ساعت کوروس
کاربران COROS رکورد جهانی را تنظیم کرده اند و به بالاتری
ست ساعت مچی Romanson طرح Elastic

گردنبند سنگی طرح این نیز بگذرد- قطر صفحه مردانه: 38 میلی متر- قطر صفجه زنانه: 35 میلی متر- طراحی شیک و بسیار لوکس
- دارای تقویم روز شمار
- رنگ قاب و بدنه ثابت
- رنگ صفحه: سفید
- رنگ بند: کرم

خرید پیامکی: ارسال کد 084031208  به سامانه 10000309
قیمت : 109,000 تومان
خب بالاخره فیلم انتقام جویان: پایان بازی در سینماهای دنیا اکران شد و فارغ از اتفاقاتی که افتاد می خواهیم اینجا درباره نظریه هایی که قبل از اکران فیلم گفته شده بگیم و بررسی کنیم که آیا درست از آب در آمدند یا خیر. اگر فیلم را ندیدید این مطلب را نخوانید زیرا داستان شروع و پایان فیلم را لو می دهد.
ادامه مطلب
شیخ اشراق در خاتمه ی کتاب «حکمة الاشراق» مدعی می شود ، کتابش را فرشته ای بر او وحی و القاء کرده است. البته ایشان اضافه کرده ، هرکس مطالب کتاب من را انکار کرد خدا از او انتقام می گیرد ! 
ترجمه متن شیخ اشراق : «ستارگان هفتگانه در برج میزان گرد آمده بودند که نوشتن این کتاب به پایان آمد. این مطالب را جز با اهلش یعنی کسانی که راه و رسم مشائیان را پیموده و عاشق نور خدا شده اند در میان مگذارید. علاقه مندان این مطالب باید پیش از پرداختن به آن چهل روز ریاض
نویسنده : میشل اوباما
مترجم : دکتر علی سلامی
کتاب شدن اثر میشل اوباما، در نخستین ماه انتشارش رکورد فروش را شکست! این کتاب که عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال آمریکا را نصیب خود کرد، زندگی شخصی همسر اولین رئیس‌جمهور سیاه‌پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید روایت می‌کند.
ادامه مطلب
وقتی رهبر مآ رهبر به معنای واقعی کلمه ها ، نه یه رهبر معمولی وقتی رهبر مآ از شهادت سردار سلیمانی ، دستشو بزنه رو پاش... و حسرت و غم تو صدا و نگاهش بیاد...
وقتی رهبر ما رهبر خستگی ناپذیر و محکم ما قلبش به درد بیاد و ناراحت بشه به حدی که اشک بریزه... وقتی بالاترین مقام نظامی ما رو یه فرمانده واقعی رو یه انسان واقعی رو ظالمانه شهید کنید و کل مردم ایران رو ناراحت و غمگین... وقتی تو تشییع فرمانده مون ، یه عده کشته بشن و یه عالمه خانواده عزادارتر... ان
دانلود فیلم Avengement 2019 انتقام جو

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : انتقام‌جو
زبان : زبان اصلی (انگلیسی)
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : اکشن , جنایی , مهیج
حجم : 1150 مگابایت
کارگردان : Jesse V Johnson
ستارگان : Scott Adkins, Craig Fairbras, Nick Moran, Mark Strange
: به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
زیرنویس فارسی : دارد با لینک مستقیم
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : انتقام‌جو
، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جسی وی جانسون می‌ب
یکی از کارهایی که می‌کنم اینه که تو آشپزی سعی می‌کنم رکورد زمانی بزنم. مثلا فعلا رکوردم تو پخت سه بسته ماکارونی ۷۰۰ گرمی زر، ۲۵ دقیقه بوده. یعنی از وقتی گذاشتم آب جوش بیاد و خورش (سویا) رو حاضر کردم تا وقتی آبکش کردم و سیب‌زمینی ته‌دیگ گذاشتم و گذاشتم دم بکشه شده ۲۵ دقیقه. ولی اغلب بیشتر طول می‌کشه، ۴۵ دقیقه، ۵۰ دقیقه یا حتی یک ساعت، بسته به اینکه آشپزخونه چقدر مرتب باشه و چقدر ظروف مورداحتیاجم شسته یا نشسته باشه و اینکه مواد خورش آماده‌سا

دانلود فیلم رحمان 1400 با کیفیت عالی 
نام اثر: رحمان 1400
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران دانلود فیلم رحمان 1400
موضوع: کمدی ، اجتماعی
نویسندگان: بابک کایدان و میثم کایدان
کارگردان: منوچهر هادی
تهیه کننده: علی سرتیپی
با هنرنمایی: مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر ، بهرام افشاری ، ساره بیات رحمان 1400
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 115 دقیقه
درباره فیل
علی الرغم اینکه هنوز اکران فیلم های 2018 ادامه دارد و دو ماه تا پایان سال باقیمانده و هنوز تعدادی فیلم در برنامه اکران امسال قرار دارند ولی برنامه اکران تعدادی از فیلم های 2019 از چند ماه پیش مشخص شده در این مطلب قصد داریم جذابترین این فیلم ها را معرفی کنیم :

کاپیتان مارول
انتقام جویان 4
ترمیناتور 2019
گودزیلا 
زن شگفت انگیز 2
آن یا IT قسمت 2
اسپایدر من 2019
ایکسمن دارک فونیکس
دراگون (چگونه یک دراگون را برانیم)
پرندگان عصبانی 2
شیرشاه 2019
فروزن 2
جنگ ستار
بیمه دائمی ایران با پاسخ قاطع:
با پاسخ قاطع ایران در دفاع مقدس ده ها سال کشور بیمه شد و با پاسخ قاطع به جنایت آمریکایی ها کشور تا ابد بیمه خواهد شد.

ما نه تنها باید انتقام سردار سلیمانی را  بگیریم بلکه باید انتقام ۲۹۰ مسافر بیگناه هواپیمای مسافربری و دیگر بی گناهانی را که توسط جنایتکاران آمریکا به شهادت رسیدند ، بگیریم.
کاری که سردار دلها با شهادتش در منطقه کرد از هزاران بمب اتم هم ساخته نبود.او نقشه شوم اختلاف و فتنه در ایران و عراق را هم نق
بالاخره انتظارات به پایان رسید
لینک دانلود و تماشای انتقام جویان ۴ با زیرنویس فارسی
روی دانلود کلیک کنید
این فیلم متفاوت از هر فیلم مارول است و شاهکاری جاویدان به شمار می آید
لطفا در نظرات داستان فیلم را لو ندهید
منبع:کانال آپارات DARK GAMER
دانلود فیلم avengers endgame 2019 با کیفیت HDCIM
کیفیت بالا قرار گرفت

ژانر : اکشن , ماجرایی , علمی تخیلی , فانتزی
مدت زمان : ۱۶۸ دقیقه
کیفیت : HDCAM 
انکودر : F2M
حجم : ۹۲۵ مگابایت
محصول : آمریکا
ستارگان : Chris Evans, Robert Downey Jr, Paul Rudd, Chris Hemsworth
کارگردانان : Anthony Russo, Joe Russo
خلاصه داستان :
انتقام‌جویان پایان بازی ، فیلمی اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی برادران روسو می‌باشد. این فیلم بیست و دومین فیلم در دنیای سین
 جنگ سپاه سیل سپاه زلزله سپاه راه سازی سپاه سد سازی سپاه دستگیری عبدالمالک ریگی سپاه دستگیری جیسون رضاییان سپاه دستگیری روح الله زم سپاه مبارزه با گروههای تروریستی شرق و غرب کشور سپاه حفاظت فرودگاه ها سپاه حفاظت شخصیت ها سپاه مقابله با داعش سپاه حفاظت مرزهای آبی سپاه انتقام از حمله داعش سپاه انتقام از ترور حاج قاسم سپاه بازوی پرتوان امام و رهبری سپاه ⭕خواهش میکنیم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشود خدمات ارزنده ا
مدیریت بازاریابی و فروش
بازاریابی
تبلیغات
امور قراردادها
فروش از طریق نمایندگان
باشگاه مشتریان و CRM
دیجیتال مارکتینگ
فروش فروشگاهی
خدمات فنی مهندسی فروش
اتوماسیون و حسابداری فروش
خدمات پس از فروش
افزایش توان رقابت در بازار
کمپین های فروش
فورتنایت (به انگلیسی: Fortnite) یک بازی جهان باز در سبک بقاء، با گیم پلی گروهی است که برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مک‌اواس، مایکروسافت ویندوز و اندروید و ios منتشر شده‌است. این بازی توسط اپیک گیمز و پیپل کن فلای گسترش یافت و پخش جهانی بازی با اپیک گیمز بود. با توجه به رایگان بودن بخش آنلاین بازی با عنوان «Battle Royale» و ارائهٔ بروزرسانی‌ها، این بازی توانست بسیار موفق باشد.این بازی داری ۳ بخش است کریتیو creative بتل رویال battle royale سیو د ورد save the world. ا
فورتنایت (به انگلیسی: Fortnite) یک بازی جهان باز در سبک بقاء، با گیم پلی گروهی است که برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مک‌اواس، مایکروسافت ویندوز و اندروید و ios منتشر شده‌است. این بازی توسط اپیک گیمز و پیپل کن فلای گسترش یافت و پخش جهانی بازی با اپیک گیمز بود. با توجه به رایگان بودن بخش آنلاین بازی با عنوان «Battle Royale» و ارائهٔ بروزرسانی‌ها، این بازی توانست بسیار موفق باشد.این بازی داری ۳ بخش است کریتیو creative بتل رویال battle royale سیو د ورد save the world. ا
 ساعت هوشمند مدل M3

ساعت هوشمند مدل M3- شارژ شدن از طریق کابل رابط و 6 ساعت حفظ شارژ- قابل استفاده بر روی موبایل های اندروید و آیفون- دارای قابلیت اعلان تماس‌ها و پیامک‌های دریافتی- محاسبه‌ی مسافت طـی شده و شمارش گام ها- پایش فعالیت‌های ورزشی از جمله دویدن و ...- دارای صفحه نمایش رنگی- دارای سنجش فشار خون- قابلت امکان انتخاب تم- شمارشگر ضربان قلب- اتصال از طریق بلوتوث- امـکان تنظیم هشدار- پایش وضعیت خواب- هشدار عدم تحرک- محاسبه‌ی کالری- مقاوم د
انتقام‌جویان پایان بازی ، فیلمی اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی برادران روسو می‌باشد. این فیلم بیست و دومین فیلم در دنیای سینمایی مارول است و بازیگران زیادی که اکثر آنها در فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول حاضر بوده‌اند ، در این فیلم نقش‌های قبلی خود را تکرار کرده‌اند. داستان قسمت چهارم درست پس از بشکن تانوس و ناپدید شدن نیمی از جهان روایت می‌شود. حال گروه انتقام‌جویان که نیمی از اعضایش را از دست داده است ، باید دوباره متحد
برخی از خدمات و کالا و ابزار در اول تولز به شرح ذیل میباشد:1- انواع اینسرت تراشکاری و برش و براده برداری و گام زنی و جوشی2-انواع فرز انگشتی کارباید (سرتخت و سر کروی ) و پولکی و اره ای و خورشیدی و چتری و فرز T3- فروش انواع لوازم اندازه گیری و کنترل کیفیت شامل ( کلیس و کیکرومتر و ساعت و پایه ساعت و انواع لوازم و ابزار دقیق4-فروش انواع هلدر تراشکاری (هلدر داخل تراش و هلدر رو تراش و هلدر کف تراش و انشتی و الماس خور و انواع لوازم جانبی5-فروش انواع لاوازم بر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها